Jednym z głównych atutów kampera jest posiadanie wszystkiego, czego potrzebujesz, tuż przy sobie. Twoja kuchnia, sypialnia i toaleta, wszystko pod jednym małym dachem i na kółkach. Ale nic nie rujnuje wakacji w przyczepie kempingowej szybciej niż brzydki zapach, zwłaszcza gdy można go tak łatwo uniknąć. Nie możesz cieszyć się wspaniałymi widokami, kiedy rozprasza Cię smród, a Ty chcesz rozwiązać ten problem w bezpieczny sposób. Cóż, wiemy dokładnie, czego potrzebujesz, aby tego uniknąć, a to jest nawet organiczne!

Kemping w naturze, z naturą!

Naturalnie, chcesz rozpocząć każdy sezon kempingowy świeżo i czysto. Chcesz, aby Twój campervan był gotowy do wyjazdu, ale wolisz uniknąć toksycznych chemikaliów i niepotrzebnych wydatków. Dodatkowo, wszystko co jest przyjazne dla środowiska jest wisienką na torcie. Z płynem Solbio do toalet przenośnych masz zarówno ekologiczny, jak i organiczny wybór w świetnej cenie.

Podążaj zieloną drogą

Natura jest po prostu częścią campingu. Wiatr we włosach, promienie słoneczne padające na Ciebie i odgłosy dzikiej przyrody, gdy się budzisz. Nie podróżuje się kamperem, jeśli nie chce się cieszyć naturą. Ale chemikalia są tego dokładnym przeciwieństwem. Coraz więcej dowiadujemy się o wpływie, jaki mogą mieć te małe decyzje, z ciągłym przypomnieniem "rób tylko zdjęcia, zostawiaj tylko ślady stóp".

Firma Solbio opracowała sposób, aby to właśnie zrobić - organiczny i wielofunkcyjny płyn do toalet, który dorównuje rezultatom osiąganym dzięki chemicznej odmianie. W Solbio uznali za dziwne, że nie było dostępnej organicznej alternatywy. Ludzie podróżowali samochodami kempingowymi, a mimo to byli zmuszani do używania chemicznych mieszanek, które niszczyły przyrodę, którą chcieli się cieszyć. Stworzyli "zieloną" ścieżkę z formułą 4 w 1 dla organicznego produktu o bardzo silnym działaniu. Całkowicie naturalny i w dobrej cenie.

kemping

Potężna formuła 4 w 1

Formuła jest w 100% skuteczna, a dodatkowo płyn zawiera wyłącznie naturalne składniki. Z organicznych składników, możemy się martwić, że nie będziemy mieć taki sam efekt dla zapachu, jak w przypadku chemicznych. Ale świeży aromat olejków eterycznych w Solbio sprawia, że chemia jest całkowicie zbędna. Twój kamper będzie pachniał tak dobrze, że nie będziesz chciał go opuścić!

Formuła 4 w 1 działa na: zbiornik na odpady, zbiornik na wodę do płukania i zbiornik na ścieki. Dzięki efektowi samooczyszczania, wszystko jest zawsze świeże i czyste. Żegnajcie brzydkie zapachy i osad (wapienny)! Naturalna moc wykonuje swoją pracę czyszczącą. Campervan jest natychmiast gotowy do użycia, a dzięki temu wielofunkcyjnemu produktowi masz więcej miejsca na inne rzeczy.

Etykieta wegańska

Solbio zawiera tylko cztery składniki: naturalne detergenty, naturalny kwas cytrynowy, 100% naturalne olejki eteryczne i ekstrakty roślinne. W tym roku uzyskał etykietę "wegański" oraz etykietę "Gwarancja Eko". Dwa ważne wyróżnienia dla produktów przyjaznych dla zwierząt i środowiska.

Od tego roku możesz cieszyć się również ich morską odmianą. Kiedy nie ma w pobliżu żadnego nadmorskiego miejsca, do którego można by pojechać, możesz rozpylić go w swoim kamperze i przenieść się na plażę w Kornwalii! Oprócz zapachu Original, możesz również wypróbować nieco mocniejszą wersję do większych zbiorników na odpady, o zapachu pomarańczowym.

Gdziekolwiek się wybierasz, upewnij się, że Twój dom na kółkach jest przytulny i pięknie pachnie!